Розробка плану трас автодоріг та вулиць
Розробка плану трас автодоріг та вулиць
Розробка плану трас автодоріг та вулиць

Сучасні міста є залежними від автомобільних доріг і не можуть існувати без них. Темп зростання міст зростає, а пропорційно з ним зростає і потреба в облаштуванні умов для безпечного пересування автотранспорту. Крім того, дороги поєднують з містом об’єкти промисловості, сільського господарства, торгівлі, які є невід’ємними для життя людей.

Та, оскільки кількість легкового та тяжкого автотранспорту зростає й призводить до величезного навантаження, проектування доріг є складною та відповідальною задачею. Проект має передбачати багато різноманітних умов, з чим можуть впоратися тільки професіонали.

Компанія ДорСервіс Проект має команду кваліфікованих спеціалістів, що можуть допомогти вам у цьому питанні. Ми зробимо усі необхідні проектно-конструкторські та економічні розрахунки. Робочий проект буде мати докладні креслення, технічну й кошторисну документацію, пояснювальну записку.

До будь-якого проекту ми відносимося з повною відповідальністю, а такі умови, як термін розробки й ціна послуг, обговорюються на начальному етапі в індивідуальному порядку з кожним клієнтом.

ЕТАПИ РОЗРОБКИ ПРОЕКТУ

  Отримати приклади реалізованих проектів


  Замовити послугу
  Залиште свої дані та наші менеджери зв’яжуся з вами


   Наші контакти
   +38 (067) 217-88-80
   03056, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 27
   Зворотній зв’язок