Співпраця в сфері проектування
Співпраця в сфері проектування
Проекти та Схеми ОДР
Ми пропонуємо свою допомогу в сфері проектування та складання схем організації дорожнього руху. Цей процес потребує комплексних заходів, у тому числі технічні, правові та організаційні. Правильно розроблена схема ОДР є важливою та невід’ємною складовою організації будівництва доріг та інших об’єктів. Оптимізація проектування ОДР професіоналами призвана знизити рівень аварійності на небезпечних ділянках дороги. Розробка, супровід і узгодження проектів ОДР від компанії ДорСервіс Проект допоможе вам швидко та з позитивним ефектом пройти усі необхідні інстанції та абсолютно законно приступити до будівельних робіт.
Мережеві Автозаправні комплекси
Проектування мережевих автозаправних комплексів обмежується нормами законодавства. Вимоги до проектування та будівництва АЗС поширюються на нові забудови та реконструкцію існуючих станцій. Компанія ДорСервіс Проект готова допомогти вам правильно організувати дані процеси, незалежно від того, яке паливо ви плануєте використовувати на вашій АЗС: скраплені вуглеводневі гази, рідке моторне нафтового походження, компримований газ метан. Ми проектуємо заправки, гідні для того, щоб вкладати у них власні кошти. Будуйте АЗС разом з нами та переконуйтесь у цьому самостійно.
Будівельні компанії
ДорСервіс Проект пропонує співпрацю будівельним компаніям у різноманітних напрямках. Ми постійно ростемо і розширюємось, та відкриті до взаємовигідних відносин з майбутніми партнерами. Ми запрошуємо до співпраці виробників та постачальників будівельних матеріалів, забудовників для сумісного проектування та побудови різноманітних об’єктів. Ми ладні узяти на себе найбільш трудомісткі обов’язки з проектування та розроблення документації, та прагнемо до того, щоб допомогти вам зробити ваших клієнтів щасливими.
Маркет моллі та Торговельно-розважальні центри
Пропонуємо розробку масштабних проектів ОДР маркет моллів та торгівельно-розважальних центрів. Ми надаємо допомогу на етапі проектування та готові взяти на себе всі процеси. Якщо ви вирішили зробити реконструкцію торгівельного об’єкту, ми допоможемо вам розробити більш ефективну концепцію та втілити її у реальність. Звертайтесь в компанію ДорСервіс Проект і переконайтесь в нашому професіоналізмі. Ми пропонуємо сучасний підхід, індивідуальний до кожного клієнту.
Городська інфраструктура
Проектування міської інфраструктури є клопітким процесом, у якому не можна допускати жодних помилок. Саме тому ми, як професіональна компанія, пропонуємо свою допомогу у розробці проектної документації та узгодженні проекту з різноманітними інстанціями. Ми готові працювати у будь-якому напрямку будівництва міської інфраструктури та візьмемо на себе ваші обов’язки у найбільш клопітких моментах. Звертайтесь в ДорСервіс Проект та переконайтесь у нашій компетенції на власний розсуд.
На період прокладання інженерних мереж
Непрофесійно розроблені схеми ОДР на час прокладання інженерних мереж може створити небезпечні умови для учасників дорожнього руху. Доручивши розроблення тимчасових схем ОДР компанії ТОВ «ДорСервіс Проект» ви отримаєте кваліфіковану та швидку допомогу у вирішенні ваших потреб.


    Наші контакти
    +38 (067) 217-88-80
    03056, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 27
    Зворотній зв’язок