ТОВ «ДОРСЕРВІС-ПРОЕКТ» – це сучасна компанія, яка спеціалізується на наданні комплексу послуг з організації дорожнього руху та розміщення технічних засобів (ОДР) будь-якої складності,  як для об’єктів дорожньої інфраструктури та сервісу, так і для організації тимчасових робіт на період будівництва або ремонту, прокладання інженерних мереж тощо.

Одним із напрямків діяльності нашої компанії є проектування у сфері безпеки та організації дорожнього руху, який містить в собі певні роботи:

  • Розроблення нових та коригування існуючих  проектів, схем організації дорожнього руху  (на постійне положення).
  • Розроблення тимчасових схем організації дорожнього руху на період будівництва або ремонту, прокладання інженерних мереж, тощо. 
  • Розроблення транспортно-пішохідних схем.
  • Проектування будівництва світлофорних об’єктів та розрахунок  циклів світлофорного регулювання.
  • Розроблення Будгенпланів.
  • Розробляємо дорожню частину.
  • Погодження розроблених нами схем та проектів в компетентних органах, у тому числі в органах Національної поліції.                                                                                               

Також виконуємо роботи з асфальтування об’єктів Замовника, встановлюємо технічні засоби організації дорожнього руху та наносимо дорожню розмітку згідно розроблених та погоджених схем ОДР, та чинних нормативів.

Досконало розроблена схема організації дорожнього руху (ОДР) буде заставою безпечного, зручного та довготривалого функціонування Вашого об’єкту або об’єкту на якому Ваше підприємство виконує ремонтні роботи, а це в свою чергу стане корисною рекламою Вашій компанії.

В компанії  ТОВ «ДОРСЕРВІС-ПРОЕКТ» працюють досвідчені фахівці, яким можна довірити виконання цієї відповідальної роботи, фахівці з великим досвідом виконання аналогічних робіт в різних державних проектних установах. Співробітники компанії розробляють проекти та схеми ОДР відповідно до державних будівельних норм та стандартів України.

Ми постійно вдосконалюємо методи роботи з Вами, нашим Замовником та партнером, працюємо для того, щоб Вам було зручно та надійно з нами на всіх етапах співпраці: від першого спілкування до передачі виконаної та погодженої нами документації. Ми працюємо швидко, якісно та надійно.

Сподіваємось на плідну та довготривалу співпрацю.

Наші контакти
+38 (067) 217-88-80
03056, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 27
Зворотній зв’язок