Розроблення постійних схем ОДР в складі проектів на будівництво житлових будинків, торгово- офісних комплексів, обєктів дорожнього сервісу, тощо
Послуги по розробленню постійних схем ОДР
Розроблення постійних схем ОДР

Розроблення постійних схем ОДР зумовлено певними вимогами, що формують потребу у чималому комплексі заходів. Річ іде про правові й організаційні, а також технічні моменти і безпосередні дії для контролю та безпеки дорожнього руху.

Єдиним правильним варіантом при вирішенні цього питання є професійне проектування ОДР. Звертаючись до професіоналів, ви можете бути певні у безпеці та оптимальності руху, як транспорту, так і пішоходів. Саме ефективність розроблених проектів спричиняє високий попит у цій послузі при будівництві нових та реконструкції старих автодоріг, будівництві житлових будинків та торгово-офісних комплексів, проведенні ремонтних робіт та в інших випадках. 

Компанія ДорСервіс Проект ретельно і грамотно підходить до виконання кожного замовлення. Адже ми розуміємо, що від цього залежить безпека та ефективність дорожнього руху. Досвід та кваліфікація наших спеціалістів дозволяє врахувати всі тонкощі у цій роботі.

Ми постійно відслідковуємо розробку інновацій та обов’язково впроваджуємо їх задля розширення можливостей. При виконанні проектів дотримуються абсолютно всі вимоги та нормативи. При зверненні до нас ви можете розраховувати на повноцінний формат роботи та досягнення найкращого результату.

ЕТАПИ РОЗРОБКИ ПРОЕКТУ

  Отримати приклади реалізованих проектів


  Замовити послугу
  Залиште свої дані та наші менеджери зв’яжуся з вами


   Наші контакти
   +38 (067) 217-88-80
   03056, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 27
   Зворотній зв’язок