Нанесення дорожньої розмітки
Нанесення дорожньої розмітки
Нанесення дорожньої розмітки

У зв’язку з тим, що кількість автомобілів на українських дорогах постійно зростає, як і кількість пішоходів, дорожній рух стає все більш інтенсивним. Тому дорожня розмітка в сучасних містах є невід’ємною складовою безпеки. Вкрай важливими є якість матеріалів та задіяні методи їх нанесення. Саме від цього залежить ефективність та функціональність дорожньої розмітки при різноманітних погодних умовах та в будь-який час доби, а також тривалість її експлуатації і рентабельність вкладень.

Компанія ДорСервіс Проект пропонує свої послуги з нанесення дорожньої розмітки у місті Київ та Київській області. Ми виконуємо усі види нанесення розмітки, включно горизонтальну та вертикальну. Ми працюємо на різноманітних ділянках та робимо розмітку для паркінгів, транспортних зупинок, автомагістралей, заправних станцій, прилеглі території житлових та торгово-офісних центрів, та ін.

Ми використовуємо сучасні методи нанесення за допомогою фарби чи з включенням пластику. Усі використовувані матеріали безпечні та відповідають нормативним вимогам. Якщо вам потрібна швидка та ефективна дорожня розмітка, звертайтесь до нас і ми зробимо все максимально якісно.

  Отримати приклади реалізованих проектів


  Замовити послугу
  Залиште свої дані та наші менеджери зв’яжуся з вами


   Наші контакти
   +38 (067) 217-88-80
   03056, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 27
   Зворотній зв’язок